صفحه اصلی / پروژه ها / برج میلاد
تبلیغات شما
برج میلاد
برج میلاد نماد تهران

برج میلاد

مدیریت و تشکیلات کارگاهی

موضوع : برج میلاد

برج میلاد نام برج مخابراتی چندمنظوره است که در شمال غربی تهران، پایتخت ایران قرار دارد. این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برج ایران، ششمین برج مخابراتی جهان و بیستمین سازه بلند جهان است این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج در میان تمامی برجهای مخابراتی دنیا مقام نخست را دارد . این سازه به دلیل بلندی بسیار و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت ایران به شمار می‌آید.

راه‌های دسترسی

از دیدگاه راه‌های دسترسی و حمل و نقل، برج میلاددارای شرایط بسیار مطلوب و استثنایی است.این مجموعه در میان چهار بزرگراه اصلی تهران یعنی بزرگراه‌های همت، چمران، حکیم وشیخ فضل الله نوری قرار دارد، همچنین خط اختصاصیاز یکی از ایستگاه‏های مترو و تدارک امکانات حمل و نقل هوایی برای ارتباط سریع با فرودگاه نیز برای آن پیش‌بینی شده‌است.
برای دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پاورپوینت
  • درس
  • موضوع
  • قیمت
مدیریت و تشکیلات کارگاهی
برج میلاد
8000 تومان

مدیریت و تشکیلات کارگاهی ( برج میلاد )

مدیریت و تشکیلات کارگاهی ( برج میلاد )

معماری

شهرسازی

لیست یک
لیست دو
لیست سه

مدیریت و تشکیلات کارگاهی ( برج میلاد )

درباره admin

درود،محمد پیوند هستم دارای کارشناس رشته معماری و کارشناسی ارشد سازه عمران علاقه مند به کارهای معماری و عمران در حد توان تجربیات خود را به همراه تیم پارک دی تی در اختیار دوستان قرار خواهم داد امیدوارم توانسته باشم کمک کوچکی به عزیزان کرده باشم .با تشکر محمد پیوند

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*