صفحه اصلی / معماری معاصر / دانلود پاورپوینت موشه سفدی
تبلیغات شما
موشه-سفدی-67-هابیت
موشه-سفدی-67-هابیت

دانلود پاورپوینت موشه سفدی

در سال ۱۹۳۸ در فلسطین به دنیا آمد و پس از تحصیلات ابتدایی به آمریکا رفت و تاکنون مقیم آن کشور میباشد .تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه  ام سی کیل مونترال کانادا به پایان رساند وی مدال معماری ماسی کانادا را در سال ۱۹۶۸ کسب کرد و در سال ۱۹۸۶ جایزه معماری اوردر کانادا را کسب کرد همچنین سفدی در سال ۱۹۸۸ جایزه معماری کوبی اوردر را نیز کسب کرد . 

از مهمترین آثار وی میتوان به مجتمع مسکونی   habit 67 در مونترال اشاره کرد.

چشم انداز این مجموعه در کنار صاحل موجب گردید که  habit 67 به عنوان برترین نمایش درنمایشگاه جهانی مونترال در سال ۱۹۸۷ مطرح شود.این طرح پیشگام در طراحی و ساخت مجموعه های پیش ساخته میباشد.

خانه ۶۷ (۱۹۶۷،مونترال،موشه سفدی)خانه پیش ساخته ای است که برای نمایشگاه جهانی اکسپو ۶۷ طراحی شده.

مجتع پیچیده سفدی طوری طراحی شده تا نور روز و خلوت حومه ی شهر را به گونه ای مطبوع در یک منطقه شهری ارئه میکند.این فرم زیگورات مانند حاصل مکعب هایی است که برای تامین۱۵۸ واحد مسکونی شکل گرفته و شامل ۱۸ تیپ مختلف خانه است که از یک جعبه با ابعاد خارجی (۵/۳* ۱۱/۷*۳/۲ متر)طراحی شده اند.

برای دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پاورپوینت
  • درس
  • موضوع
  • قیمت
معماری معاصر
موشه سفدی
7000 تومان

موشه سفدی(معماری معاصر)

موشه سفدی(معماری معاصر)

معماری

شهرسازی

لیست یک
لیست دو
لیست سه

موشه سفدی(معماری معاصر)

درباره admin

درود،محمد پیوند هستم دارای کارشناس رشته معماری و کارشناسی ارشد سازه عمران علاقه مند به کارهای معماری و عمران در حد توان تجربیات خود را به همراه تیم پارک دی تی در اختیار دوستان قرار خواهم داد امیدوارم توانسته باشم کمک کوچکی به عزیزان کرده باشم .با تشکر محمد پیوند

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*