صفحه اصلی / معماران معاصر / دانیل لیبسکیند
تبلیغات شما
دانیل

دانیل لیبسکیند

معماری معاصر

موضوع: دانیل لیبسکیند

زندگینامه

دانیل لیبسکیند در سال ۱۹۴۶ در لهستان به دنیا آمد و در ۱۹۶۵ در سن ۱۹ سالگی به تبعیت امریکا در آمد.او مدتی موسیقی خواند ولی آن را رها کرده و به تحصیل معماری روی آورد و در سال ۱۹۷۲ از دانشگاه essex آمریکا در رشته معماری فارغ التحصیل شد.در سال ۱۹۶۸ لیبسکیند به طور مختصر به عنوان کار آموز ریچاردمیر کار کرد.در سال ۱۹۷۲ او برای کار با پیترآیزنمن در انیستیتو معماری و مطالعه شهری استخدام شد ولی او خیلی زود آنجا را ترک کرد.دانیل لیبسکیند همسر و شریک کاری آینده اش را در کمپ ییدیش در ایالت شمالی نیویورک در سال ۱۹۶۶ دید.آنها چند سال بعد ازدواج کردند و به جای یک ماه عسل سنتی در سرتاسر امریکا سفر کردند و از ساختمان های فرانک لوید رایت در همکاری با اتحادیه کوپر دیدن کردند.

معماری واقعیتی است از جنس زندگی

اطلاعات شخصی

نام:دانیال لیبسکند

تاریخ تولد:۱۲ مه ۱۹۴۶ (سن:۶۶ سال

محل تولد:لودز ,  لهستان

ملیت:آمریکایی

محتویات:

۱. آثار

۲. طراحی مرکز تجارت جهانی

۳. پیوند مرتبط

۴. پیوند به بیرون

۵. نگارخانه

دانیل لیبسکیند آتیله معماری اش را در سال ۱۹۸۹ در بریلن تاسیس کرد وی در ابتدا برای مدتی به عنوان متخصص نظریه پردازی در ارتباط با حرکت دیکانستراکشن به عنوان علاقه شخصی اش در توسعه طراحی از طریق فلسفه و موسیقی مطرح بود . همین امر موجب تصمیم اخیر آکادمی هنر و ادبیات آمریکا جهت اعطای جایزه معماری به وی شد .

با به هم پیوستن آلمان شرقی و غربی و فراهم آمدن فرصت های ساخت و سازکار حرفه ای لیبسکیند در برلین آغاز شد و بر این اساس طراح های شهری که هدف آنها الحاق ساختار قدیمی شهر با پیشترفت توسعه اقتصادی در برلین بود جهت طراحی و اجرا به او واگذار شد .
آثار:

ساختن بخش الحاقی موزه یهود برلین از مهم‌ترین آثار او به شمار می‌آید. ساخت این موزه شهرت زیادی برای او به ارمغان آورد.

موزه سلطنتی جنگ در لندن ، انگلستان

موزه سلطنتی جنگ (Imperial War Museum)  یک موزه  ملی بریتانیایی است با ۵ شعبه در نقاط مختلف انگلستان که ۳ شعبه آن در لندن واقع است . موزه در طول جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۷ تاسیس شد و پس از جنگ جهانی دوم وسایل جنگی بیشتری در این موزه در معرض نمایش قرار گرفت و به عنوان سابقه ای از تلاش های جنگی و فداکاری بریتانیا یی ها  و امپراتوری آنها می باشد.  پیام امروزی موزه “اطلاع رسانی به  مردم  و درک از جنگ مدرن و تاثیر آن بر افراد و جامعه” می باشد.

 

برای دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود فایل

 

  • درس
  • موضوع
  • قیمت
  • توضیحات فایل
معماری معاصر
دانیل لیبسکیند 
14900تومان
فایل تکمیل وآماده تحویل می باشد

 

دانیل لیبسکیند (معماری معاصر)

دانیل لیبسکیند (معماری معاصر)

معماری

شهرسازی

عمران

معماری کارشناسی

شهرسازی کارشناسی

عمران کارشناسی

 

دانیل لیبسکیند (معماری معاصر)>br>

خدمات مهندسی و پروژهای دانشجویی کارشناسی معماری بابکان

درباره admin

درود،محمد پیوند هستم دارای کارشناس رشته معماری و کارشناسی ارشد سازه عمران علاقه مند به کارهای معماری و عمران در حد توان تجربیات خود را به همراه تیم پارک دی تی در اختیار دوستان قرار خواهم داد امیدوارم توانسته باشم کمک کوچکی به عزیزان کرده باشم .با تشکر محمد پیوند

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*